קורס קידום אתרים

 

בטח כבר שמעתם את הצירוף קורס קידום אתרים לא אחת במהלךהשנים האחרונות. זה בגלל שאכן קורס קידום אתרים הפך להיות תופעה מוכרת בעיקר בקרב חברה צעירים, הדור החדש, אשר מתעניינים יותר ויותר בענף האינטרנט. קורס קידום אתרים הוא הקורס המקצועי, המקיף והאיכותי ביותר ללימודי התחום של קידום אתרים ברשת.

 

קורס קידום אתרים - למי הוא מיועד?

קורס קגידום אתרים מיועד לכמה אוכלוסיות בו במקביל: קורס קידום אתרים נועד עבור אנשים צעירים אשרהשתחררו מהצבא והם שואפים "לוותר" על התענוג של עבודות עלובות של חיילים משוחררים, עבודות תמורת שכר מינומוס ואפס עניין בחיים. קורס קידום אתרים מיועד עבור אקדמאים צעירים שזה עתה סיימו תארים אבל אין להם ניסיון פרקטי בשום תחום מקצועי ולכן יהיה להם קשה לחדור לשוק  העבודה ובפרט, יהיה להם קשה לחדור לתחום ההייטק בו נדרשת מומחיות בתחומים השונים. כמו כן, קורס קידום אתרים מיועד לאנשים מבוגרים אשר מצאו עצמם מחוץ לשוק העבודה מכל מיני נסיבות או שהם אינם מרוצים מהעיסוק שלהם והם שואפים להסבה מקצועית. קורס קידום אתרים אינו מציב תנאי קבלה גבוהים ולא צריך ממוצע גבוה בבגרויות או ציון פסיכומטרי בשמיים, כל מי שסיים תיכון ויש לו גישה למחשבים, מעט ידע באינטרנט ואנגלית ברמה בסיסית יכול להרשם למסלול של קורס קידום אתרים ואף להצליח במסגרתו ללמוד מקצוע בתוך כמה חודשים בודדים.


קורס קידום אתרים - מה לומדים במסגרתו?

במסגרת קורס קידום אתרים לומדים בגדול על האינטרנט, על העלאת אתרים לרשתות המקומיות או הבינלאומיות, על קידום אתרים במנעוי החיפוש על פי ניהול האתר (כלומר קידום אורגנים של האתר על סמך התכנים) וכן ניהול קמפיינים של קידום אתרים במנועי חיפוש כגון גוגל אד וורדס או גוגל אד סנס. קורס קידום אתרים מעביר את כל הידע העיוני הרלוונטי כתשתית אבל מירב המאמץ מושקע בתרגול מעשי של כלים ושיטות עבודה חדשות ביותר בתחום של קידום אתרים במנועי החיפוש. קורס קידום אתרים שם דגש על הכשרהמעשית וצבירת מיומנויות עבודה תוך כדי הקורס בכדי להכשיר את בוגרי קורס קידום אתרים לעבודה מעשית מייד עם סיומו.


קורס קידום אתרים - מהם היתרונות של קורס קידום אתרים לעומת מסלולי לימוד אחרים?

הרבה אנשים שואפים לעבוד בהייטק ובפרט בתחום האינטרנט. בעיקר הדור הצעיר אשר גדל על האינטרנט. כך שעבור כל משרה של מקדמי אתרים מקצועיים יש המון קופצים. אמנם יש הרבה עבודה בתחום של קידום אתרים (ככל שמתווספים אתרים חדשים ברשת האינטרנט כך יש יותרצורך במקדמי אתרים) אך עדיין יש תחרות. מועמדים אשר למדו קורס קידום אתרים נהנים מיתרון משמעותי! קורס קידום אתרים הוא קרש קפיצה מצויין כי מנהלים בכירים ומקבלי החלטות בעולם האינטרנט רוכשים כבוד למסגרות בהן נלמד התחום של קידום אתרים בצורה מוסדית מאורגנת. לכן, קורס קידום אתרים מהווה יתרון לא רק מבחינת הקניית ידע אלא גם בהקניית עדיפות כאשר מדובר על משרות בשוק.